1

Nadchodzące koncerty

Oto rozkład jazdy na najbliższe tygodnie:

29 X 2021 r, godz. 20:00 Patrick The Pan, bilety w przedsprzedaży 50 zł, w dniu koncertu 60 zł

Patrick The Pan - artysta, którego twórczość mieliśmy przyjemność poznać już jakieś pięć lat temu dzięki Mariuszowi i zaprzyjaźnionej z dworem, grupie motocyklowej "Doctor Riders". Wtedy to dostałem od Mariusza pierwszą płytę artysty i od tego to czasu, bacznie śledzę jego artystyczne poczynania. Patrick The Pan ma na swoim koncie występy na największych krajowych festiwalach - Opener Festiwal, Off Festiwal czy też na Męskim Graniu. Od 2018 roku, jako muzyk, współpracuje z Dawidem Podsiadło z którym zagrał ponad 90 koncertów. Koncert na Wichrowym Wzgórzu, odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy, czwarty album artysty "Miło Wszystko".
Bilety w przedsprzedaży 50 zł., w dniu koncert 60 zł
Sprzedaż biletów - 604 287 125 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

11 XI 2021 r., godz. 20:00, Felicjan Andrzejczak, bilety w przedsprzedaży 75 zł., w dniu koncertu 90 zł

W związku z sytuacją w kraju i nowymi obostrzeniami jesteśmy zmuszeni przenieść koncerty w ramach festiwalu "Ballady i romanse w Sandomierskiej Toskanii" na jesień 2021, w tym koncert Felicjana Andrzejczaka Nowa data koncertu to 11. 11. 2021 r. Wszystkie bilety zachowują oczywiście ważność.
Felicjan Andrzejczak, artysta, który już dwukrotnie gościł w "Dworze na Wichrowym Wzgórzu" to po raz pierwszy wystąpi u nas na otwartym dla publiczności koncercie.
Koncert Felicjana Andrzejczaka odbędzie się w ramach I edycji "Wiosennego Festiwalu Życia".
2 V , g. 20.00, bilety w przedsprzedaży 75 zł., w dniu koncertu 90 zł
Sprzedaż biletów, rezerwacja noclegów: 604 287 125 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W 2019 roku Felicjan Andrzejczak świętował 40 lecie pracy scenicznej, ale głosu i kondycji fizycznej mógł by mu pozazdrościć niejeden artysta młodego pokolenia. Takie utwory, zaśpiewane przez Felicjana Andrzejczaka jak: "Peron łez", "Jolka, Jolka", "Czas ołowiu" czy "Noc komety" to już klasyka polskiej rockowej piosenki, a Felicjan Andrzejczak jest jedną z "męskich ikon" tego gatunku w naszym kraju. Tym bardziej się cieszymy na majowy, koncert Felicjana Andrzejczaka

12 XI 2021 r., John Porter Solo,godz. 20:30, bilety w przedsprzedaży 75 zł w dniu koncertu 90 zł

W związku z sytuacją w kraju i lockdownem, jesteśmy zmuszeni, po raz kolejny, przenieść koncert Johna Portera. Nowa data koncertu to 12 XI, koncert odbędzie się w ramach VIII edycji "Ballad i Romansów w Sandomierskiej Toskanii". Wszystkie bilety zachowują oczywiście ważność.
W 2021 roku minęło 40 lat od nagrania kultowego albumu "Helicopters" walijskiego artysty Johna Portera. Przy okazji tego wydarzenia postanowiliśmy zaprosić tego fantastycznego, mieszkającego od ponad 40 lat w Polsce, gitarzystę, wokalistę, kompozytora i autora tekstów. John po raz drugi pojawi się u nas na koncercie z czego się ogromnie cieszymy 1 V 2021 r., początek g. 20.30, bilety w przedsprzedaży 75.00 zł w dniu koncertu 90 zł.

13 XI 2021 r. godz. 20:00, Nocny Kochanek, bilety w przedsprzedaży 69 zł w dniu koncertu 79 zł

Dla nas to zaszczyt, że znaleźliśmy się na trasie promującej najnowszy album "zdrajców metalu", zespołu "Nocny Kochanek". Tytuł płyty nieco przewrotny, "Stosunki międzynarodowe". A co na płycie .......????
Trzeba kupić i posłuchać, lub przybyć na koncert. 0prócz znanych utworów grupy, na pewno usłyszycie kawałki z najnowszego albumu.
Cala trasa pod hasłem i tytułem "Stosunkowo udana trasa".
Nie zawiedźcie zespołu, PRZYBYWAJCIE !!!
Sprzedaż biletów jak zawsze - 604 287 125 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie zespołu.

14 XI 2021 r., godz. 17:00. Daniel Gałązka z Zespołem, bilety w przedsprzedaży 40 zł w dniu koncertu 50 zł

W związku z sytuacją w kraju i nowymi obostrzeniami jesteśmy zmuszeni po raz kolejny przenieść koncert Daniela Gałązki z zespołem. Nowa data koncertu to 14 XI 2021 r. Koncert odbędzie się w ramach VIII edycji "Ballad i romansów w Sandomierskiej Toskanii" Wszystkie bilety zachowują oczywiście ważność.
Zespół DGZZ powstał w 2002 roku i jest kontynuacją solowej działalności Daniela Gałązki - laureata wielu konkursów piosenki poetyckiej.
Muzycy prezentują utwory rozbudowane w sferze improwizacji, często szukają nowych brzmień, dlatego też muzyka DGZZ wymyka się kategorii poezji śpiewanej. Twórczość zespołu jest w pełni autorska. Autorem słów jest Piotr Brymas, kompozytorem - Daniel Gałązka, za aranżacje odpowiedzialny jest cały zespół. Po koncercie zespołu DGZZ druga część wieczoru, wspólne śpiewogranie, pod batutą Sławka Wychowaniaka. Bilety w przedsprzedaży 40 zł w dniu koncertu 50 zł. Sprzedaż biletów 604 287 125 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

11 XII 2021 r., godz.19:00, Farben Lehren, bilety w przedsprzedaży 50 zł w dniu koncertu 60 zł

Płocka punkrockowa grupa Wojtka Wojdy - FARBEN LEHRE, obchodzi w tym roku 35 lecie swojego istnienia. Postanowiliśmy razem z zespołem świętować ten zacny jubileusz i was zapraszamy również. Farben Lehre 11 XII w Dworze na Wichrowym Wzgórzu, start g. 19:00. Sprzedaż biletów - 604 287 125 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.