1

Gdzie? Czyli sala weselna

Dwór na Wichrowym Wzgórzu to doskonałe miejsce do organizowania kameralnych uroczystości rodzinnych, jak i też przyjęć weselnych. W starym dworze znajdują się cztery sale i widokowy taras.


Sala restauracyjna - Stara, podworska sala balowa z kominkiem, barem i wyjściem na obszerny taras. Na tej Sali możemy zmieścić do 45 osób. Układ stołów biesiadny, w kształcie litery „U” lub kawiarniany.


Sala myśliwska – duża sala znajdująca się w dawnej części mieszkalnej, obecnie pełni funkcje biesiadne z kominkiem, bocznym wyjściem do ogrodu. Możemy w niej zmieścić do 55 osób.


Salka obrazowa - najmniejsza sala z wyjściem na taras znajdująca się pomiędzy oranżerią, a salą restauracyjną. W tej salce możemy zmieścić do 16 osób, pełni też ona często roli salki bufetowej.


Oranżeria – duża, klimatyzowana sala z wyjściem na ogród - od strony południowo-zachodniej przeszklona. Mnóstwo zieleni i drewna nadaje jej ciepłego i przytulnego charakter. W sali tej mieści się do 35 osób.

Taras – znajduje się po południowej stronie dworu. Taras jest zadaszony, posiada również przysłonięte boczki, które w pogodne dni można zdjąć, przed gośćmi otwiera się wtedy niepowtarzalny panoramiczny widok na naszą Sandomierską Toskanię. W przypadku większych przyjęć weselnych taras wyposażony w scenę stanowi piękną salę balową, z której można bezpośrednio zejść do ogrodu.